Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Policja szuka gwałcicieli studentki

Utworzony przez r555555, 1 lipca 2008 r. o 16:54 Powrót do artykułu
Poziom dyskusji żałosny... Każda ze stron swoje, zapominając o argumentach drugiej strony. Kombinować może dziewczyna, kombinować mogę chłopaki. Może ktoś się zapomniał, może ona, może oni. Ktoś się wystraszył - może on starych, może chłopaki policji. Nie wiadomo. I żałosnym są próby osądzania tutaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś słyszałem ze oni ostatnio w danii siedzą..... może powinna się tym policja zainteresować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co co was to tak naprawde obchodzi?? nie mozecie dac sobie spokoj? zalosne co tu wypisujecie sugerujecie sie plotami a tak naprawde to guzik o nich wiecie. !! Najgorsze jest to ze jak sie nie jest pewnym gdzie sie ukrywaja to sie nie mowi. a "prawdopodobnie w Dani" to rowniedobrze moze byc prawdopodobnie w Niemczech! Wezcie dajcie ludzie na luz i nie siejcie plot!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak po za tym to czy kazdy z was ktorzy tak na nich wrzucacie jest swiety? Jak mozna zgwalcic prostytutke?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jesteś kurFa inteligentny... jak można zgwałcić prostytutkę?? a co to ma do rzeczy czy kobieta jest prostytutką czy nie?? każdy seks pod przymusem jest gwałtem, niezależnie od tego kim jest ofiara!!!!!!!!!!!! trzeba być skończonym idiota żeby tego nie rozumieć i powtarzać lepperowskie teksty godne takiego kretyna jak wspomniany autor!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest kilka osób, którym bardzo zależy żeby ci goście poszli siedzieć . wiadomo że sa w danii i sa sposoby żeby ich namierzyć. policja tez to już wie więc pewnie niedługo nacieszą sie wolnością. wielu ludziom napsuli w życiu i muszą za to zapłacić. i całe to kurewskie towarzystwo też zapłaci razem z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest kilka osób, którym bardzo zależy żeby ci goście poszli siedzieć . wiadomo że sa w danii i sa sposoby żeby ich namierzyć. policja tez to już wie więc pewnie niedługo nacieszą sie wolnością. wielu ludziom napsuli w życiu i muszą za to zapłacić. i całe to kurewskie towarzystwo też zapłaci razem z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadza się, cała ta ekipa to ku*** i ćpuny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze, że was ktoś poinformował o tym co grozi za bezpodstawne oczernianie kogoś i pomówienia(dziękuję -@-) poza tym policja na pewno dużo lepiej od was wie kogo ma przesłuchiwać, więc wasze domysły i knucie tak naprawdę nic nie znaczą, tylko robicie z siebie pośmiewisko! żadne z was nie było materacem, więc nie ma zielonego pojęcia co się tam tak naprawę działo. może się działo, może nie! a ci co tak kurczliwie czepiają się "panny ceglarskiego" jak widać szukają sensacji tam, gdzie jej w ogóle nie ma! macie baaaardzo przedawnione informacje! to co mówcie, że "niezłe ziółko" i że "w warszawie różne rzeczy wyczynia" to lepiej przedstawcie dowody bo jeszcze raz przypominam, że ZA POMÓWIENIA MOŻNA ZOSTAĆ BARDZO ŁATWO SKAZANYM I TO NA 3 LATA więc nie wiem po co wam to potrzebne. tylko teraz zastanawiam się czy warto w ogóle sobie tym głowę zawracać bo większość z was to poprostu dzieci we mgle. nie zwracam się tutaj do wszystkich, bo znalazły się też mądre i dojrzałe komentarze ale reszta... to chyba wynika poprostu z niedojrzałości, ignorancji i kompletnego braku kultury i dobrych manier. żal i współczucie... P.S. dziękuję -xxx- czekam tydzień na usunięcie komentarzy w których choćby pada imię "karolina" K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no proszę jak sie panienka oburzyła. ale niestety to forum jest anonimowe i niczego nie zdziałasz tym straszeniem. trzeba było myśleć wcześniej z kim się zadajesz. teraz to już masz dawno zszarganą opinię i ciężko ci będzie to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no proszę jak sie panienka oburzyła. ale niestety to forum jest anonimowe i niczego nie zdziałasz tym straszeniem. trzeba było myśleć wcześniej z kim się zadajesz. teraz to już masz dawno zszarganą opinię i ciężko ci będzie to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no proszę jak sie panienka oburzyła. ale niestety to forum jest anonimowe i niczego nie zdziałasz tym straszeniem. trzeba było myśleć wcześniej z kim się zadajesz. teraz to już masz dawno zszarganą opinię i ciężko ci będzie to zmienić.
Po pierwsze "bohaterze" który nie ma odwagi się ujawnić tylko czerpie przyjemność z obrażania osoby,której nawet nie zna do twojej wiadomości,fora nie są takie anonimowe jak ci się wydaje i jeśli te głupoty nie znikną z tej strony GWARANTUJĘ ci,że się o tym przekonasz.To nie są groźby tylko najzwyklejsze podstawny prawne. Kto wam dał prawo do osądzania,od tego jest Bóg a wypisywaniem bredni o dziewczynie,której nie dorastacie do pięt ani pod wzlędem urody ani inteliencji pokazujecie tylko jacy mali i płytcy jesteście,kieruje wami zwykła zazdrość i jeśli nie macie pewności ani konkretnych dowodów na coś mordy na kłódkę i wara od Karoli. Mam ogromną ochotę porozmawiać twarzą w twarz z jednym z "bohaterów" tego forum ale z drugiej strony,po co ruszać gówno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikogo nie straszyłam tylko informowałam, że popełniają przestępstwo. ale taki jest właśnie poziom waszego rozumowania i niestety nic na to nie poradzę. to akrat nie jest mój problem. o moją opinię się nie martwcie, ma się świetnie a jeśli wam się wydaje, że forum jest anonimowe to jesteście w błędzie. nie ma nic prostszego niż ustalenie IP komputera. pozdrawiam K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie !!! żadna karolina nie jest tematem tego forum, jak jest głupia to jej sprawa że wybrała takiego gnoja za faceta. fakt jest taki że on i jego kolesie przerżnęli połowę Puław i okolic i niejednej dziewczynie zrobili takie świństwo. powinni siedzieć za to wszystko co wyrządzili tym dziewczynom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze powiedziane, karolina nie jest tu tematem. znam ja i akurat glupia nie jest bo zostawila go w cholere jak sie o wszystkim dowiedziala i dajcie w koncu dziewczynie spokoj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahahaha.... to mnie rozbawiłeś kolego. ona nigdy go nie kopnie bo właśnie jest głupia. gość dymał co popadło a ona o tym wiedziała i wszystko mu wybaczała. a teraz jak sądzisz gdzie jest ?? siedzi u niego w danii i pewnie znów daje się nabierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiota!!! nic wiecej nie mozna dodac... zalosc, zalosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że karolinka zrobiła się aktywna :-) najwyższy czas pomysleć o reputacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jakiej reputacji... przecież to szmata. całe to towarzystwo to syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mazurowa nie oburzaj sie tak bo to o mańkowej piszą! hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...